Onderwijsbureau

Het onderwijsbureau verricht ondersteunende en servicegerichte taken t.b.v. het dagelijks bestuur en de directeuren. De werkzaamheden staan ten dienste van de realisatie van kwalitatief hoogstaand en boeiend onderwijs op de Florente scholen.

Hans Ploeg

Directeur-bestuurder
h.ploeg@florentebasisscholen.nl  
020-7531144

Monique Gentenaar

Manager onderwijs en kwaliteit
m.gentenaar@florentebasisscholen.nl  
06-82472913

Wilma van der Meer

HR manager
w.vandermeer@florentebasisscholen.nl  
06-34130423

Barbara Lindner

Financieel controller
b.lindner@florentebasisscholen.nl  
06-42485519

Judith van Ruller

Office manager
j.vanruller@florentebasisscholen.nl  
06-28906995

Miriame Ababou

HR adviseur
m.ababou@florentebasisscholen.nl  
06-21311426

Evy Reuling

Medewerker financiële- en personele administratie
e.reuling@florentebasisscholen.nl  
06-23922783

Leo Wiggers

Senior Systeembeheerder
l.wiggers@florentebasisscholen.nl  
06-12205901

Theo Dolstra

Huisvestingsmedewerker
t.dolstra@florentebasisscholen.nl  
06-58840899

Marten Bergsma

Bovenschools begeleider (studenten, nieuwe en startende leerkrachten)
m.bergsma@florentebasisscholen.nl  
06-23601350

Tessa van der Poel

Bovenschools begeleider (studenten, nieuwe en startende leerkrachten)
t.vanderpoel@florentebasisscholen.nl  

Kelly Poort

Bovenschools begeleider (studenten, nieuwe en startende leerkrachten)
k.poort@florentebasisscholen.nl  
06-18469597

Miranda van Dam

Adviseur passend onderwijs
m.vandam@florentebasisscholen.nl  
06-18452674