Onderwijsbureau

Hans Ploeg

Directeur bestuurder
h.ploeg@florentebasisscholen.nl  
020-7531144

Monique Gentenaar

Manager onderwijs en kwaliteit
m.gentenaar@florentebasisscholen.nl  
werkzaam vanaf 1 november 2021

Wilma van der Meer

HR manager
w.vandermeer@florentebasisscholen.nl  
06-34130423

Barbara Lindner

Financieel controller
b.lindner@florentebasisscholen.nl  
06-42485519

Judith van Ruller

Management assistent
j.vanruller@florentebasisscholen.nl  
06-28906995

Rianne Hidding

HR adviseur
r.hidding@florentebasisscholen.nl  
06-19255962

Evy Reuling

Medewerker financiële- en personele administratie
e.reuling@florentebasisscholen.nl  
06-23922783

Leo Wiggers

Systeembeheerder
l.wiggers@florentebasisscholen.nl  
06-12205901

Theo Dolstra

Huisvestingsmedewerker
t.dolstra@florentebasisscholen.nl  
06-58840899

Marten Bergsma

Bovenschools begeleider (studenten, nieuwe en startende leerkrachten)
m.bergsma@florentebasisscholen.nl  
06-23601350

Tessa van der Poel

Bovenschools begeleider (studenten, nieuwe en startende leerkrachten)
t.vanderpoel@florentebasisscholen.nl  

Miranda van Dam

Adviseur passend onderwijs
m.vandam@florentebasisscholen.nl  
06-18452674

Stephanie Mets

Social media expert
s.mets@florentebasisscholen.nl  

  • Strategisch beleidsplan 2016-2021
    Florente wil toewerken naar een organisatie met lerende scholen waarbij leren voor het leven centraal staat. In dit plan presenteren bestuur en schoolleiders de gezamenlijke missie en visie en de manier waarop daar invulling aan wordt gegeven.
    Lees verder ›
  • Leerkrachten gezocht

     

    Florente is een jonge groeiende stichting van 12 basisscholen gevestigd in mooie en moderne schoolgebouwen. Maak kennis met de diversiteit van onze scholen en kom erachter wat bij je past. Wij willen graag in je investeren om zo gezamenlijk ons onderwijs op een nog hoger plan te tillen. Sta jij open om eens kennis te maken met Florente basisscholen? 

  • Documentaire Samen Beter Leren
    Leerkrachten op Florente basisscholen zijn vier jaar geleden gestart met een professionaliseringstraject over duurzaam leren door boeiend onderwijs. In deze korte documentaire een impressie van de resultaten in de klas.